CRM a mobil

CRM v mobilu

Mít CRM systém v mobilním zařízení je v dnešní době skoro samozřejmostí a není tak divu, že rok od roku stoupá na své popularitě. Spočívá v tom, že se Vám ještě více snaží usnadnit práci. Pokud tak často pracujete v terénu, jistě oceníte CRM v telefonu, který bude na cestách Vašim největším parťákem. 

Mobile phone

Především je to moderní a efektivní nástroj pro správu vztahů se zákazníky. Umožňuje Vám mít přístup k důležitým informacím o Vašich zákaznících, obchodních příležitostech, smlouvách a dalších datech kdykoli a kdekoliv. S CRM v mobilu můžete komunikovat se zákazníky, plánovat schůzky, sledovat aktivity, vytvářet nabídky a faktury, generovat reporty a analyzovat výkonnost Vašeho týmu stejně jako jste byli zvyklí na počítači. 

Otazník

Co by takové CRM v mobilu mělo umět?

  • diktovat zprávy pomocí hlasu
  • volat, odesílat SMS zprávy či e-maily
  • pořídit snímek a následně přidat jako přílohu
  • navigovat na danou adresu
  • být responzivní

To a mnoho dalšího Vám může nabídnou české CRM BLUEJET. Jeho výhodou je, že si nemusíte do svého smartphonu instalovat aplikaci jako tomu bývá u většiny CRM systémů, nýbrž si pouze uložíte ikonku do svého mobilního zařízení a jedete on-line. BLUEJET Vám tak ve Vašem telefonu nezabere žádné místo, ale pořád funguje jako aplikace.

BLUEJET

Chcete i Vy mít CRM v mobilu?

Vyzkoušejte BLUEJET!

Ať už pracujete v terénu nebo z pohodlí domova a Vaším nejlepším parťákem je mobil, vyzkoušejte české CRM BLUEJET, které se na trhu pohybuje již více než 30 let. Usnadní Vám práci, přinese více zakázek a vydělá více peněz.

Pokud máte o CRM systém BLUEJET zájem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi domluvíme na schůzce.

>