Koupě CRM

K čemu je dobré? Vyplatí se vůbec pořizovat? Není to ztráta peněz? Pomůže mi nebo to bude akorát další starost navíc? Budu s ním umět vůbec pracovat?

Před koupí samotného CRM systému jistě každého z Vás provázejí podobné otázky. Nyní se Vám však v následujících řádcích pokusíme vysvětlit, že žádné takové obavy mít rozhodně nemusíte.

Customer Relationship Management (CRM) v překladu znamená řízení vztahů se zákazníky. Je to software, který Vám umožňuje mít všechny potřebné věci na jednom místě.

Vidíte tak pohromadě například základní informace o klientovi, komunikaci s ním, vzájemné obchodní vztahy, projekty či zakázky a mnoho dalšího.

crm

Se CRM tak končí éra papírování, hledání, zmatků a nastupuje nová, přehlednější doba. Jeho hlavním úkolem je harmonické vytvoření vztahů se současnými, ale především s budoucími zákazníky.

Člověk nemusí vlastnit pouze velkou firmu, aby se mu CRM vyplatil. I drobný podnikatel jistě ocení pomoc, kterou s sebou přináší. Systém totiž člověku usnadní celkovou práci s řízením vlastního businessu a poskytne tak více času na budování vztahů se svými zákazníky. V návaznosti na to pak můžete realizovat daleko více obchodních příležitostí, čímž docílíte větších prodejů a vyšších příjmů.

Otazník

Co všechno by mělo kvalitní CRM obsahovat?

  • API
  • Integrace
  • KPI
  • BI
  • Workflow
  • Reporting
  • Responsivní design
  • Mobilní verzi

Všechny tyto možnosti a mnohem více nabízí systém BLUEJET, český výrobce CRM, který se na trhu pohybuje již více než 30 let. Máme několik stovek spokojených zákazníků napříč všemi obory. I Vaše firma je tak u nás rozhodně vítána!

BLUEJET
Implementace

Implementace na míru

Jelikož na oboru ve kterém podnikáte u nás nezáleží, jsme schopni pro Vás systém upravit na míru podle Vašich představ. Sami si tak určíte, s čím chcete pracovat. Věříme, že společnými silami dotáhneme Váš projekt do zdárně konce!

100%

pomocník

100% pomocník

Pokud váháte nad tím, zdali CRM systém zkusit, určitě do toho! Jakmile si systém sami vyzkoušíte, uvidíte, že se z něj brzy stane Váš nejlepší přítel. A že nebudete vědět jak na to? Toho se nemusíte vůbec obávat, naši pracovníci Vás na úvod řádně zaškolí 😉.

>