Reference

Pavlína Arely

Práce s BLUEJET je intuitivní a pohodlná, a to i na mobilu. Díky notifikacím mohu pružně reagovat na důležité emaily. Zápisy ze schůzek nově diktuji a využívám propojení místa konání schůzky s navigací. Někdy využívám fotografii jako rychlé doplnění schůzky.

MANAŽERKA PROJEKTŮ

Terezie Dvořáková

Terezie Dvořáková

ZAHRANIČNÍ VZTAHY

Zavedení BLUEJET nám pomohlo zpřehlednit a zpřesnit pracovní proces na našich zakázkách. Máme veškeré potřebné informace k zakázce na jednom místě pro všechny, kdo s nimi potřebují pracovat. 

Hana Beníčková

Hana Beníčková

EKONOMKA

Naším cílem bylo ukázat ekonomické ukazatele těm, kteří je ke své práci potřebují a jsou za ně zodpovědní. Velkou výhodou je, že KPI jsou viditelné na jedno kliknutí a data jsou ihned převoditelná do grafů.

Lucie Zapletalová

Lucie Zapletalová

ŘEDITELKA

Několik let jsme vyvíjeli vlastní systém, který nás stál mnoho peněz a času.
Když nám BLUEJET ukázal, co všechno s ním lze jednoduše řešit, a že můžeme mít celé evidence přizpůsobené pouze pro nás, neváhali jsme. Do 3 měsíců nám v CRM BLUEJET fungovalo to, co se nám nepodařilo za dva roky.

Jiří Tomíček

Nejvíce nás těší, že se můžeme na BLUEJET spolehnout a jsou tady pro nás. Kdykoli si vymyslíme nějaký nový požadavek či modul, který by nám ulehčil práci, tak se nám snaží pomoci a společně nacházíme řešení. 

MAJITEL

Marcela Kropáčová

Marcela Kropáčová

ředitelKA

Byly časy, kdy u nás nabídky posílal každý obchodník sám za sebe přímo v těle emailu. Byl to chaos. Teď v BLUEJETU dokážeme nabídky verzovat a odesíláme pod naší firemní hlavičkou. Obchodníci i vedení tak mají přehled o dalším průběhu a na žádného potenciálního zákazníka nezapomeneme.

Zbyněk Mrkus

Zbyněk Mrkus

KEY ACCOUNT MANAGER

Na CRM systém BLUEJET jsme ve firmě přešli v roce 2014. Jako manažer - obchodník mám vše na jednom místě, od komunikace se zákazníkem, přes nabídky, objednávky, servisní požadavky, až po dodací listy. Celkově jsme dosáhli opravdu velkého zjednodušení práce a umožnilo nám to věnovat se především klientům.

Vojtěch šmarda

Vojtěch Šmarda

Projektový manažer

Systém se nám dokázal perfektně přizpůsobit, a to pro nás bylo důležité. Stejně tak si vážíme přístupu, protože je to vždy o lidech. Osobně si dnes vůbec nedovedu představit, jak bychom bez BLUEJET fungovali.

Zdeněk Břeň

BLUEJET využíváme již více než 12 let. V minulém roce jsme začali používat více nástrojů k analýze firemních dat - KPI, ON-LINE grafy a automatický reporting. Líbí se mi především neustálý rozvoj produktu a také proaktivita jeho tvůrců.

MAJITEL

>