Setkání BLUEJET 2022 – děkujeme

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Setkání BLUEJET 2022.

Bylo nám ctí se s Vámi znovu osobně vidět. Některá setkání jsou tradiční, některá ikonická a některá nová, ale všechna pro nás byla příjemná, tak doufáme, že to máte stejně.

setkani crm
setkani crm

Současně věříme, že jste se dozvěděli možnosti jak systém BLUEJET ještě více využít a jednotlivé příspěvky pro Vás byli inspirativní. Pokud chcete dát věci ihned do pohybu, domluvte si schůzku s naším konzultantem.

Current Progress
Current Progress
Current Progress
Dotazníky zpracovány.

Všem děkujeme za poskytnutí zpětné vazby. Zpracovali jsme Vaše dotazníky včetně částí, čemu byste si příli, abychom se věnovali v blízské budoucnosti a nejpodstatnější jsou podle Vás následující - budeme se jim tedy věnovat.

Mobilní telefon

Responsivní design

Naprostá většina z Vás si přála inovace v použití mobilními zařízeními. Konkrétně to znamená, že se budeme věnovat notifikacím PUSH-API a zejména dalšímu přizpůsobení a responsivnímu designu s důrazem právě na mobilní zařízení.

API 2.0

Programovatelné rozhraní

S odstupem na druhém místě jste žádali rozšíření stávající verze API o další možnosti na verzi 2.0. Přidáme tedy dynamická pole, a další funkce, které usnadní práci všem, kteří naše API již využívají i těm, kteří je využívat chtějí.

TO-DO list

Zjednodušené úkoly

Extrémně zjednodušená verze úkolů pro velmi rychlé poznámky, bez schvalování, práv, a všech dalších podrobností. Jednoduchý TO-DO list ve formě "stickers" pro rychlé využití. Požadavky jsou přehlednost a jednoduché využívání. Hledáme pro Vás ještě lepší využitelnost v mobilním telefonu.

Ještě jednou děkujeme všem prezentujícím i partnerům!

Blahopřejeme výhercům.

tombola crm
xiaomi
garmin

Dárek od Eduwinu pro všechny účastníky Setkání Bluejet 2022.

eduwin crm
>