Vývoj CRM 2022

Zajímáte se kam bude směřovat vývoj CRM v roce 2022?

Vývoj CRM systému určují trendy, novinky a technologie v daném odvětví, které pro Vás pravidelně sledujeme. Stejně důležitou roli ale hrajou všichni potenciální klienti, kteří vznáší požadavky a přání a především stávající zákazníci CRM BLUEJET, kteří již mají konkrétní zkušenost a především jasnou představu, jak by bylo možné systém vylepšit.

Děkujeme všem

kteří nás inspirují a poskytují konstriktivní kritiku a pomáhají tak dělat ještě lepší systém.

V rámci setkání BLUEJET 2022 jsme vyhodnotili Vaši zpětnou vazbu a zohlednili vývoj CRM v roce 2022. Níže přinášíme výsledky a aktuální průběh jednotlivých bloků, který pro Vás průběžně aktualizujeme.

Mobilní telefon

Responsivní design

Naprostá většina z Vás si přála inovace v použití mobilními zařízeními. Konkrétně to znamená, že se budeme věnovat notifikacím PUSH-API a zejména dalšímu přizpůsobení s důrazem právě na mobilní zařízení telefon / tablet.

Current Progress
Current Progress
Current Progress
Průběh

100%

API 2.0

Programovatelné rozhraní

S odstupem na druhém místě jste žádali rozšíření stávající verze API o další možnosti na verzi 2.0. Přidáme tedy dynamická pole, a další funkce, které usnadní práci všem, kteří naše API již využívají i těm, kteří je využívat chtějí.

Current Progress
Current Progress
Current Progress
Průběh

TO-DO "lepíci"

Jednoduché úkoly

Extrémně zjednodušená verze úkolů pro velmi rychlé poznámky, bez schvalování, práv, a všech dalších podrobností. Jednoduchý TO-DO list ve formě "stickers" pro rychlé využití. Hledáme pro Vás ještě lepší využitelnost v mobilním telefonu.

Current Progress
Current Progress
Current Progress
Průběh

100%

Zkoušeli jste již používat CRM na mobilním telefonu?

ios android crm
crm pro mobil

Sledujeme pro Vás nejnovější trendy a novinky v CRM systémech. Každý Vás má možnost ovlivnit budoucí vývoj systému díky zpětné vazbě. Ze setkání uživatelů BLUEJET v červnu 2022 byl pro 2. polovinu roku 2022 stanoven následující rámec pro plán vývoje CRM.

Všechny změny budou dostupné průběžně v rámci UPDATE!

1.

Máme pro Vás plno novinek, inspirace a inovací, které bychom rádi integrovali do modulu MARKETING. Někteří z vás tento modul začali velmi intenzivněji využívat a motivují nás tak k dalším funkcím a změnám.

Marketing

2.

Kontinuální zájem o inovativní BI v rámci CRM, který je součástí BLUEJET nás vede k pravidelným inovacím. Přidáváme nové typy grafů, slučování přehledy a práce s globálními grafy a další přesně tak, jak jste si přáli.

Grafy

3.

V reportingu bychom pro Vás rádi inovovali výchozí sestavy a přidali možnosti, které nám tato komponenta v roce 2022 nově nabízí. Pokud Vás zajímají podrobnosti, dejte nám vědět, budeme Vás kontaktovat.

Reporting

>