team CRM

Hledáme nové kolegy do týmu - programátor, konzultant. Dejte nám vědět, pokud byste se s námi chtěli setkat.

obchod <zavináč> bluejet.cz

CORE PROGRAMÁTOR
MS .NET C#, WEB, MS SQL

Pro aktuálně výjimečné rozšíření týmu hledáme spolehlivého týmového programátora se znalostí s programováním na platformě MS .NET v jazyce C#, s programováním webovských aplikací a se zkušenostmi s databází MS SQL Server. 

Nabízíme naprosto individuální prostředí s možností částečné práce vzdáleně, příležitost pracovat v malém týmu s moderními technologiemi, zajímavou, adekvátně hodnocenou práci. Opravdu flexibilní doba. Přímo ovlivňovat výsledný produkt a dělat něco co dává smysl. 

KONZULTANT IS
zodpovědnost, pečlivost, logika, loajalita

Hledáme týmového konzultanta pro dlouhodobou spolupráci pro řešení různých nadstandardních rozšíření i běžného servisu našich stávajících i nových klientů. Vítány jsou zkušenosti z CRM, řízení projektů, servisu či ERP nebo využitelnosti IS, podstatný je zájem.

Nabízíme silné klienty, stabilní a přátelské zázemí. Rychle rostoucí produkt který je pravidelně inovován a klienty oblíben. Různorodá práce s možností cestovat, adekvátně hodnocená a skutečná flexibilní pracovní doba. Případné programátorské zkušenosti jsou výhodou. 

Vzdálenost nemusí být problém. Junior vítán, podstatná je energie a snaha. Prostě se zeptejte, dozvíte se více.

team CRM laser
team CRM
>